Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

Cüneyt Çakır’a yeni görev

Saint Petersburg şehrindeki Saint Petersburg Stadı’nda saat 21.00’de başlayacak müsabakada Cüneyt Çakır ‘ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın 4. hakemi ise Hollanda Futbol Federasyonundan Bjorn Kuipers olacak. Üst üste ikinci kez bu büyük organizasyonda görev alan Çakır ve ekibi, 2018 Dünya Kupası ‘nda Fas ile İran arasında yine Saint Petersburg’da oynanan B […]

Cüneyt Çakır’a yeni görev
24 Haziran 2018 - 17:25 'de eklendi.

Saint Petersburg şehrindeki Saint Petersburg Stadı’nda saat 21.00’de başlayacak müsabakada Cüneyt Çakır ‘ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın 4. hakemi ise Hollanda Futbol Federasyonundan Bjorn Kuipers olacak.

Üst üste ikinci kez bu büyük organizasyonda görev alan Çakır ve ekibi, 2018 Dünya Kupası ‘nda Fas ile İran arasında yine Saint Petersburg’da oynanan B Grubu’nun açılış karşılaşmasını yönetmişti. 42 yaşındaki Türk hakem ayrıca Rusya-Mısır maçında da dördüncü hakem olarak görev yaptı.

2014 FIFA Dünya Kupası’da yönettiği 3 maçla Dünya Kupası’nda toplam 5. maçına çıkacak Çakır, böylece 163. uluslararası karşılaşmasını yönetecek.

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER