Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

Galatasaray, Ahmet Çalık ile anlaştı

Milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ile bir araya gelen Galatasaray yöneticileri, yıllık 1.2 milyon Avro garanti ücret karşılığında anlaşma sağladı. Kesin anlaşma yapılmasının ardından Ahmet Çalık, Gençlerbirliği yöneticileri ile temasa geçerek, Galatasaray ile kesin olarak anlaştığını bildirdi. Beşiktaş’ın da talip olduğu futbolcu için Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ankara’ya giderek Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile masaya […]

Galatasaray, Ahmet Çalık ile anlaştı
01 Ocak 2017 - 21:33 'de eklendi.

Milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ile bir araya gelen Galatasaray yöneticileri, yıllık 1.2 milyon Avro garanti ücret karşılığında anlaşma sağladı.

Kesin anlaşma yapılmasının ardından Ahmet Çalık, Gençlerbirliği yöneticileri ile temasa geçerek, Galatasaray ile kesin olarak anlaştığını bildirdi.

Beşiktaş’ın da talip olduğu futbolcu için Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ankara’ya giderek Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile masaya oturacak. Fanatik’in haberine göre futbolcuyla anlaşma yapıldığı için bonservis pazarlığının kısa sürede olumlu sonuçlanması bekleniyor.

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER