Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

İÇİŞLERİ BAKANI KUTLU EVREN MERKEZİ CEZAEVİNİ ZİYARET ETTİ

İçişleri Bakanı Kutlu Evren Merkezi Cezaevine ziyaret gerçekleştirdi. Cezaevinde atölyeleri ziyaret edip mahkumlarla sohbet eden Bakan Evren mahkumları dinleyerek atölyelerdeki ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

İÇİŞLERİ BAKANI KUTLU EVREN MERKEZİ CEZAEVİNİ ZİYARET ETTİ
08 Haziran 2017 - 17:58 'de eklendi.

İçişleri Bakanı Kutlu Evren Merkezi Cezaevini Ziyaret Etti

İçişleri Bakanı Kutlu Evren  Merkezi Cezaevine ziyaret gerçekleştirdi. Cezaevinde atölyeleri ziyaret edip mahkumlarla sohbet eden Bakan Evren mahkumları dinleyerek atölyelerdeki ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Atölye ziyaretlerinin ardından Gardiyan Eri ve Matematik Öğretmeni Ali Gümüşay önderliğinde mahkumlardan oluşan ve konser hazırlığı yapan orkestranın çalışmalarını izleyen Bakan Evren  mahkumlar ve cezaevi yönetimine yeni merkezi cezaevi temelinin de kısa bir sürede atılacagı müjdesini verdi.

Bakan Kutlu Evren bu süreç tamamlanıp yeni cezaevine gidilene kadar tadilatlarin devam edeceği ve mevcut sıkıntıların da giderilecegini söyledi.

Kartla harcama sistemine geçilen Cezaevindeki uygulamayı da inceleyen Bakan Evren, kartlı sistemin birçok konuda rahatlama getirdiğini ve tüm alışverişlerin ve stoğun kontrol altına alındığını söyledi.

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER