Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

Instagram’a yeni özellikler geliyor

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’a, önümüzdeki günlerde gelecek güncelleme ile birlikte bir takım yenilikler gelecek. Yenilikler ilk etapta güvenlik temelli. Şirketin CEO’su Kevin Systrom tarafından duyurulan yeni güncelleme ile birlikte Instagram’ın daha güvenli olması hedefleniyor. ShiftDelete’nin haberine göre daha önceden ünlüler dahil olmak üzere çok kısıtlı bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılabilen yorumları devre […]

Instagram’a yeni özellikler geliyor
11 Aralık 2016 - 9:49 'de eklendi.


Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’a, önümüzdeki günlerde gelecek güncelleme ile birlikte bir takım yenilikler gelecek. Yenilikler ilk etapta güvenlik temelli.

Şirketin CEO’su Kevin Systrom tarafından duyurulan yeni güncelleme ile birlikte Instagram’ın daha güvenli olması hedefleniyor.

ShiftDelete’nin haberine göre daha önceden ünlüler dahil olmak üzere çok kısıtlı bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılabilen yorumları devre dışı bırakma, artık tüm hesaplar için geçerli olacak. Kullanıcı, herhangi bir gönderi eklerken son aşamada “Gelişmiş Ayarlar” butonuna tıklayarak yorumları kapatmak için gerekli olan seçeneği bulabilecekler.

Aynı zamanda güncelleştirme ile birlikte artık yorumları da tıpkı gönderilerde olduğu gibi beğenebilecek, diğer bir değişle kalp atabileceksiniz.

GİZLİ HESAP KULLANANLARA YENİ BİR ÖZELLİK!

Hesabınızı gizli olarak kullanıyor ve takipçi olarak kabul ettiğiniz bazı kişileri artık takipçiniz olmaktan çıkartmak istiyorsanız, yeni güncellemeyle bunu yapabileceksiniz. Takipçilerinizden çıkarttığınız kişiler durum ile ilgili herhangi bir bildirim veya haber, almayacaklar.

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER