Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

KIBRIS PİYANO’NUN RESİTALİ CUMARTESİ

Lefkoşa, 17 Kasım 16 (T.A.K.): Kıbrıs Piyano Kültür ve Sanat Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği resital, bu yıl da Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın eşi Meral Akıncı himayelerinde cumartesi gecesi verilecek. Bellapais konser salonunda  saat 20.00’de başlayacak resitale Piyanist Rauf Kasimov’un öğrencileri Suna Alsancak, İpek Zorba, Helin Hersek, Onur Zaifoğlu, Pelin Ece Acar, Azra Ötün Say, […]

KIBRIS PİYANO’NUN RESİTALİ CUMARTESİ
17 Kasım 2016 - 20:26 'de eklendi.

Lefkoşa, 17 Kasım 16 (T.A.K.): Kıbrıs Piyano Kültür ve Sanat Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği resital, bu yıl da Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın eşi Meral Akıncı himayelerinde cumartesi gecesi verilecek.

Bellapais konser salonunda  saat 20.00’de başlayacak resitale Piyanist Rauf Kasimov’un öğrencileri Suna Alsancak, İpek Zorba, Helin Hersek, Onur Zaifoğlu, Pelin Ece Acar, Azra Ötün Say, Berke Özoğul, Kayla Efetürk, Alp Emre Acar ve İrem Bilen katılacak.

Genç piyanistler resitalde klasik eserlerden parçaları seslendirerek performanslarını sergileyecekler.

Lösemili çocuklar yararına düzenlenecek resitalin biletleri Kybele Restaurant, Bellapais Ofis, Best Seller Bookstore (Karakum) ve resital akşamı girişte temin edilebilecek.

(GUR)

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER