Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

SALİH GÜVENSOY ALKIŞLAR VE ÇİÇEKLERLE UĞURLANDI

SALİH GÜVENSOY’A ÇİÇEKLERLE VEDA   Uzun yıllardır Doğan Türk Birliği’nin başarısı için ter döken ve yeni sezon için K-Pet Süper Lig’in yeni ekibi Ozanköy ile anlaşmaya varan Salih Güvensoy’a çiçeklerle veda edildi. Salih Güvensoy’a çiçeklerle veda 06 Mayıs 2017 Cumartesi 21:41 Uzun yıllardır Doğan Türk Birliği’nin başarısı için ter döken ve yeni sezon için K-Pet […]

SALİH GÜVENSOY ALKIŞLAR VE ÇİÇEKLERLE UĞURLANDI
07 Mayıs 2017 - 10:04 'de eklendi.

SALİH GÜVENSOY’A ÇİÇEKLERLE VEDA

 

Uzun yıllardır Doğan Türk Birliği’nin başarısı için ter döken ve yeni sezon için K-Pet Süper Lig’in yeni ekibi Ozanköy ile anlaşmaya varan Salih Güvensoy’a çiçeklerle veda edildi.

Salih Güvensoy’a çiçeklerle veda 06 Mayıs 2017 Cumartesi 21:41 Uzun yıllardır Doğan Türk Birliği’nin başarısı için ter döken ve yeni sezon için K-Pet Süper Lig’in yeni ekibi Ozanköy ile anlaşmaya varan Salih Güvensoy’a çiçeklerle veda edildi.

Camia adına Doğan Türk Birliği Kulüp Başkanı Bayar Piskobulu maç öncesinde Salih Güvensoy’a kulübe gösterdiği hizmetler sebebiyle çiçek takdim etti. Salih Güvensoy da Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu’ya sarılarak teşekkür etti. Doğan Türk Birliği taraftarı da alkışlarla Salih Güvensoy’a başarılar diledi.

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER