Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

UYUŞTURUCUDAN 5 KİŞİ TUTUKLANDI

Polis dün yaptığı uyuşturucu operasyonlarında 5 kişiyi tutukladı.

UYUŞTURUCUDAN 5 KİŞİ TUTUKLANDI
26 Ağustos 2017 - 15:38 'de eklendi.

Polis dün yaptığı uyuşturucu operasyonlarında 5 kişiyi tutukladı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Lefkoşa’da şüpheli görülen  M.İ.B.’nin (E-24) üzerinde yapılan aramada yaklaşık 1 gram ağırlığında uyuşturucu madde bulundu. Bahse konu şahıs yanında bulunan M.F.Ö.(E-22) ve meseleyle bağlantısı olduğuna inanılan M.F.D. (E-25), B.Ç. (E-27) ile A.B. (E-32) göz altına alındı.

Yürütülen ileri soruşturmada, meseleyle bağlantısı olduğu görülen M.F.D.’nin (E-25)üzerinde, aracında ve Girne’deki ikametgahında yapılan aramada ise yaklaşık 0.5 gram ağırlığında uyuşturucu madde, içerisinde tütünle karışık uyuşturucu madde olan 2 sigara ve bir hassas terazi;  B.Ç.’nin(E-27) Gazimağusa’daki ikametgahında yapılan aramada ise yaklaşık 120 gram ağırlığında uyuşturucu madde, yaklaşık 2 gram ağırlığında tütünle karışık uyuşturucu madde ve içlerinde uyuşturucu madde olduğuna inanılan 7 sarma sigara izmariti ile bir hassas terazi ve 500 TL nakit para bulundu.

Uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve terazilere polis tarafından el konulurken, olay hakkındaki soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER