Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

Yine Kadına Şiddet … !

Gün geçmiyor ki bir başka olay olmasın, dün akşam 20.00 – 21.00 saatlerinde meydana gelen olayda bir çocuk annesi Derya Y. (32) – Ayrı yaşadığı eşi Eray K. (36) telefonla konuşmaları sırasında çıkan tartışma telefonda kalmadı ve hızını almayan  Eray K. (36), Derya Y.nin kızı ile yaşadığı eve kardeşi ile baskın yaparak Derya Y. (32) […]

Yine Kadına Şiddet … !
10 Ekim 2017 - 18:09 'de eklendi.

Gün geçmiyor ki bir başka olay olmasın, dün akşam 20.00 – 21.00 saatlerinde meydana gelen olayda bir çocuk annesi Derya Y. (32) – Ayrı yaşadığı eşi Eray K. (36) telefonla konuşmaları sırasında çıkan tartışma telefonda kalmadı ve hızını almayan  Eray K. (36), Derya Y.nin kızı ile yaşadığı eve kardeşi ile baskın yaparak Derya Y. (32) darp ettiler ve evlerinden gelen seslere daha fazla sessiz kalamayan komşularının araya girmeleri ile  Eray K.’nın (36) elinden zor aldılar..Kardeşinin de olaya karıştığını ve ” ayırıyor gibi yaptı beni odaya savurdu diyen”  Derya Y. ve  Soluğu Lefkoşa Polis Merkezinde aldı verdiği bilgide ayrı yaşadığı eşinden şikayetçi olduğu fakat polis memurunun ikinizi de tutuklarım çocuğu da SOS’a veririm demesi üzerine Derya Y. (32) şikayetini geri çektiğini fakat daha sonra Avukat ile görüşen Derya Y. (32) bu olayın ayrı yaşadığı eşinin yanına kar kaldığını ve sosyal medyada da ağır sözler sarf eden Eray K.’nın (36) dün akşam şikayetin geri çekilmesi sonucu elini kolunu sallayarak karakoldan çıktığını dile getiren Derya Y. ” Ben bugün rapor tutturdum sol göğüs ödemli göz zarar görmüş kollarımda boynumda eziklik sırtımda ve  belimde … Şikayetçi olamadım o da oldu polis çocuğu sos e yolluyorum deyince vazgeçtim elini kolunu sallayarak çıktı ”

Eşinin başka bir kadınla birlikte olduğunu söyleyen Derya Y. Boşanma davasını da kabul etmediğini dava masraflarını kendisi öderse boşanacağını söyleyen Eray K.’nin (36) her fırsatta bu şekilde davrandığını dile getirdi.

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER