Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

DİLEK ÖZGÜRGÜN LEFKE İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün eşi Dilek Özgürgün Lefke ilçesini ziyaret etti.

DİLEK ÖZGÜRGÜN LEFKE İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
20 Şubat 2017 - 21:49 'de eklendi.

 

Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün eşi Dilek Özgürgün Lefke ilçesini ziyaret etti.

Ziyaretine Rehabilitasyon Merkezi’nden başlayan Özgürgün okulun ihtiyaçları konusunda yetkililerle görüşme yaptı. Dünyada çocukların gülümsemesi kadar güzel başka bir şeyin olmadığına değinen Dilek Özgürgün okulun ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışma başlatacaklarını söyledi.

Rehabilitasyon Merkezi’nin ardından Ulusal Birlik Partisi Lefke ilçe merkezinde vatandaşlarla buluşan Özgürgün İlçe olduktan sonra vatandaşların beklentilerinin neler olduğunu dinledi. Başbakan Hüseyin Özgürgün’den memnuniyetlerini dile getiren Lefke’liler ise uzun zamandır bekledikleri Lefke’nin ilçe olması kararının yine bir Lefke’li olan Başbakan Özgürgün tarafından verilmesinden duydukları mutluluğu dile getirerek  Başbakana teşekkürlerini ilettiler.

Yeni atanan Lefke Kaymakamı Halil Çorba’yı da ziyaret eden Dilek Özgürgün Lefke’nin mimari yapısı bozulmadan Turizme büyük katkı sağlanabileceğini ve bu konuda Kaymakama büyük iş düştüğünü söyledi. Kaymakam Halil Çorba ise yaptığı konuşmada Dilek Özgürgün’e yapmış olduğu ziyaret için teşekkür ederek Lefke’nin Ada’nın en güzel ilçesi olabilmesi için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini söyledi.

1 Kez Okundu

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER