• DOLAR
  $1.230,2300
  ( -₺0,78 )
 • EURO
  $0,2715
  %0,61
 • ALTIN
  $33.027,0000
  %-0,18
 • BIST
  90,2203
  ( ₺0,06 )
DURSUN OĞUZ: Kıbrıs Türk Halkının kanıyla yazdığı varlık ve özgürlük mücadelemizin tarihini satılık kalemler asla kirletemez.

DURSUN OĞUZ: Kıbrıs Türk Halkının kanıyla yazdığı varlık ve özgürlük mücadelemizin tarihini satılık kalemler asla kirletemez.

İnanmadıkları, ancak her türlü imkânlarından beslendikleri devletlerine karşı hasımhane tavırlarıyla bilinen KTÖS yönetiminin üyelere dağıtmak üzere hazırladığı 2017 yeni yıl ajandasında, milli kimliğimize, şanlı mücadelemize ve değerlerimize karşı sergiledikleri kabul edilemez tavrını Ulusal Birlik partisi olarak şiddetle kınarız.

Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri KTÖS’e sert çıktı. Kıbrıs Türk Halkının kanıyla yazdığı  varlık ve özgürlük mücadelemizin tarihini satılık kalemler asla kirletemez. Ulusal Birlik Partisi Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada şunlara değinildi:

 

İnanmadıkları, ancak her türlü imkânlarından beslendikleri devletlerine karşı hasımhane tavırlarıyla bilinen KTÖS yönetiminin üyelere dağıtmak üzere hazırladığı 2017 yeni yıl ajandasında,  milli kimliğimize, şanlı mücadelemize ve değerlerimize karşı sergiledikleri kabul edilemez tavrını Ulusal Birlik partisi olarak şiddetle kınarız. Ülkemizde Milli Eğitim çatısı altında vatanına, bayrağına sevdalı, milli değerlerine yürekten bağlı nesiller yetiştiren ve gelecek nesillerimizin yetiştirilmesinde onurlu görev üstlenen öğretmenlerimizin bu sendika yöneticilerinin sahibi olan zihniyetlerinin ürünü olan bu çirkin hareketi reddettiğine olan inancımız tamdır.

İnancımız odur ki, Kıbrıs Türk Halkının bugünlere ulaşmasını sağlayan Milli değerlerine saldırarak şanlı mücadele tarihimize düşman bakış açısı ile çarpıtmayı amaçlayan bu düşmanca tavırların mimarlarına yasalar önünde gerekli hesap sorulacaktır. Kıbrıs Türk Halkının kanıyla yazdığı varlık ve özgürlük mücadelemizin tarihini satılık kalemler asla kirletemez.

 

 

Dursun OĞUZ

UBP Genel Sekreteri

1 Kez Okundu

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM