• DOLAR
  $1.490,5800
  ( ₺0,55 )
 • EURO
  $0,4341
  %-0,20
 • ALTIN
  $48.109,4400
  %0,13
 • BIST
  90,8177
  ( -₺0,01 )
GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ “GÜVENLİK KAYGISI YAŞANAN HER NOKTADA” TEMİZLİK YAPILDIĞINI BİLDİRDİ

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ “GÜVENLİK KAYGISI YAŞANAN HER NOKTADA” TEMİZLİK YAPILDIĞINI BİLDİRDİ

Gazimağusa Belediyesi, şehirde kötü görüntüye neden olan ve güvenlik kaygısı yaşanan insandan uzak her noktaya müdahale etmeyi ve temizlik çalışmaları yapmayı sürdürdüğünü bildirdi. Belediye’den verilen bilgiye göre, Erdoğan Acar Caddesi üzerinde Kamyoncular Birliği ile Karpaz Tabyası arasındaki bölgede başlatılan temizlik çalışmaları yapıldı. Bu çalışmaları yerinde inceleyen Gazimağusa Belediyesi Asbaşkanı Cem Dana, uzun yıllardır halktan uzak […]

Gazimağusa Belediyesi, şehirde kötü görüntüye neden olan ve güvenlik kaygısı yaşanan insandan uzak her noktaya müdahale etmeyi ve temizlik çalışmaları yapmayı sürdürdüğünü bildirdi.

Belediye’den verilen bilgiye göre, Erdoğan Acar Caddesi üzerinde Kamyoncular Birliği ile Karpaz Tabyası arasındaki bölgede başlatılan temizlik çalışmaları yapıldı.

Bu çalışmaları yerinde inceleyen Gazimağusa Belediyesi Asbaşkanı Cem Dana, uzun yıllardır halktan uzak ve tekin olmayan bölgenin karanlık noktasına müdahale ederek, bölgede kapsamlı bir temizlik çalışması yapıldığını söyledi.

Dana, Gazimağusa Belediyesi’nin bundan önce Çanakkale Şehitliği, “Mogabgap Sahil Şeridi” ve Sosyal Konutlar bölgesinde yaptığı çalışmalarla halkın güvenlik kaygısından dolayı yaklaşmaya bile korktuğu bölgeleri tamamen temizleyerek, güvenli ve güzel bir görüntüye kavuşturduğunu kaydetti.

Aynı çalışmanın tarihi surların yanında turistlerin kullandığı güzergâhın üzerinde olan bölge için de yapıldığını belirten Dana, hedeflerinin; temizlenen bölgenin çevre düzenlemesi ile bölge halkına sunmak olduğunu dile getirdi.

0 Kez Okundu

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM