• DOLAR
  $1.649,4200
  ( ₺1,51 )
 • EURO
  $0,4621
  %0,31
 • ALTIN
  $48.683,8000
  %0,37
 • BIST
  91,9531
  ( -₺0,03 )
İSKELE BELEDİYESİ İLE DAÜ ARASINDA PROTOKOL İMZALANACAK

İSKELE BELEDİYESİ İLE DAÜ ARASINDA PROTOKOL İMZALANACAK

İskele yıllardır arzuladığı üniversitesine sonunda kavuşuyor. İskele Belediyesi ile DAÜ ilk adımı atıyor. İki kurum arasında bir süredir devam eden görüşmeler sonuç verdi.

GİRİŞİMLERİMİZ SONUÇ VERDİ

İskele yıllardır arzuladığı üniversitesine sonunda kavuşuyor. İskele Belediyesi ile DAÜ ilk adımı atıyor. İki kurum arasında bir süredir devam eden görüşmeler sonuç verdi. Genel ve hukuki bilgileri içeren ve yarın imzalanacak olan protokolle birlikte DAÜ’de var olan bir programın İskele’ye gelmesi için geri sayım başlatılmış olacak.

İSKELE BELEDİYESİ İLE DAÜ ARASINDA PROTOKOL İMZALANACAK

Daha önce birçok kez yapılan görüşmelerin ardından 21 Ekim Cuma günü bir kez daha DAÜ’ye giderek İskele’ye DAÜ’yü kazandırmak için girişim başlatan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile meclis üyelerinin girişimleri sonuç verdi. 1 Kasım Salı günü
İade-i ziyarette bulunarak İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile görüşen DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam ve heyeti aynı gün İskele’ye gelecek olan programa uygun yerlerde keşif yapılmış, bu adımı resmileştirmek adına da DAÜ İskele İrtibat Ofisinin yeri karara bağlanmıştı. Başkan Hasan Sadıkoğlu’nun meclis üyelerini bilgilendirmesinin hemen akabinde DAÜ’deki mevcut bir programın İskele’ye taşınması için start verdi. Yapılan görüşmelerin neticesinde İskele Belediyesi ile DAÜ arasında yarın (23 Kasım Çarşamba) protokol imzalanacak. İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam tarafından imzalanacak olan protokol töreni saat 10.00’da DAÜ Rektörlük binasında yer alacak.

DAÜ İSKELE İRTİBAT OFİSİ ARALIK’TA AÇILIYOR

İskele Belediyesi ile DAÜ arasında yapılan görüşmeler neticesinde DAÜ İskele İrtibat Ofisi’nin yerine de karar verildi. Bu kapsamda Şehit Davut Sadık Sokak’ta bulunan İskele Belediyesi’nin hemen yakınındaki yer DAÜ’nün kullanımına tahsis edildi. Yaklaşık 20 gündür çalışmaların devam ettiği binanın Aralık ayında açılarak faaliyete geçmesi hedefleniyor.

0 Kez Okundu

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM