Merakli Gazete Haber Sitesi
Örnek Resim

Münih Türkgücü’nün 3. Lig’e yükselmesi onaylandı

Almanya Futbol Federasyonu (DFB), Münih Türkgücü’nün 3. Lig’e yükselmesini resmen onayladı.

Münih Türkgücü’nün 3. Lig’e yükselmesi onaylandı
29 Haziran 2020 - 15:55 'de eklendi.

Almanya’da koronavirüs salgını nedeniyle 23. haftadan sonra oynanamayan bölgesel ligde yer alan Münih Türkgücü, 3. Lig’e yükseldi.

Almanya Futbol Federasyonu (DFB) tarafından yapılan açıklama ile 3. Lig’de oynaması kesinleşen Münih Türkgücü Külübü, inancını yitirmeyen yönetici, futbolcu, antröner ve diğer çalışanlarına, sponsorlarına göstermiş oldukları sabır, azim ve ulaşmış oldukları başarıdan dolayı teşekkür ederken gelecek günlerin mutlaka daha da heyecan verici olacağını bildirdi.

Münih Türkgücü Kulübü Genel Müdürü Max Kothny, “Bu konuda en büyük destek ve bitmez enerjisini esirgemeyen Başkan Hasan Kıvrana ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Basın Sözcüsü Roman Plesche ise “Münih Türkgücü kesin olarak gelecek sezon için 3. Lig lisansını aldı. Yeni sezon hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor, bu konuda özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Öte yandan önümüzdeki günlerde Almanya Futbol Federasyonu (DFB), Münih Türkgücü’nün 3. Lig’de hangi statta oynayacağını açıklaması bekleniyor.  

TRT

0 Kez Okundu

Etiketler :
Örnek Resim
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER