• DOLAR
  $1.650,3800
  ( ₺1,81 )
 • EURO
  $0,4743
  %0,82
 • ALTIN
  $49.959,0000
  %0,44
 • BIST
  90,2056
  ( ₺0,07 )
TEMİZ KIBRIS HAREKETİ ETKİNLİK DÜZENLİYOR

TEMİZ KIBRIS HAREKETİ ETKİNLİK DÜZENLİYOR

Lefkoşa, 16 Kasım 16 (T.A.K.): Temiz Kıbrıs Hareketi, adanın temizlenmesi için başlattığı kampanyanın finansına yardımcı olması için etkinlik düzenliyor. Temiz Kıbrıs Hareket’inden verilen bilgiye göre, “Ateş ve Diva” isimli program 24 Kasım gecesi saat 19.30’da Bellapais Manastır’ında yer alacak. Uluslararası sanatçılar tarafından gerçekleştirilecek etkinlikte başta, Grammy ödül adayı, KKTC vatandaşı ve ABD Dışişleri Bakanlığı Kültürel […]

Lefkoşa, 16 Kasım 16 (T.A.K.): Temiz Kıbrıs Hareketi, adanın temizlenmesi için başlattığı kampanyanın finansına yardımcı olması için etkinlik düzenliyor.

Temiz Kıbrıs Hareket’inden verilen bilgiye göre, “Ateş ve Diva” isimli program 24 Kasım gecesi saat 19.30’da Bellapais Manastır’ında yer alacak.

Uluslararası sanatçılar tarafından gerçekleştirilecek etkinlikte başta, Grammy ödül adayı, KKTC vatandaşı ve ABD Dışişleri Bakanlığı Kültürel Diplomasi temsilcisi soprano Demetra George Mustafaoğlu, Türkiye’nin dünyaca tanınmış kontratenöru Nuri Harun Ateş olmak üzere, profesyonel yaşamını Hollywood’da sürdüren ve birçok başarıya imza atan besteci ve flüt Sanatçısı, Kıbrıslı Türk Burak Beşir, İstanbul’un dünyaca tanınmış piyanisti Barış Büyükyıldız, Azeri keman sanatçısı Ammar Dadizadeh ve KKTC’nin genç ses yeteneği Peri Sualp sahne alacak.

Etkinliğe giriş, yetişkinler için 50 TL, öğrenciler için 30 TL ve bağış karşılığı olacak.

Biletler, Deniz Plaza’lardan, Çatalköy Şah Market’ten ve Bellapais gişesinden temin edilebilecek.

(TUĞ/ŞEB)

0 Kez Okundu

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM