2 kilometrelik araç kuyruğu bıktırdı

2 kilometrelik araç kuyruğu bıktırdı

Kimisi işe gitmek, kimisi ise çocuğunu okula götürmek için yola koyulan sürücüler, Haspolat’tan Hamitköy Çemberi’ne doğru uzanan araç kuyruğunda uzun süre beklemek zorunda kaldı Başkent Lefkoşa’da her gün olduğu gibi, dün sabah saatlerinde de yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle sürücüler, isyan bayrağını çekti. Haspolat’tan Hamitköy çemberine doğru yaklaşık 2 kilometrelik araç kuyruğu oluşurken, sabrı taşan bazı […]

Kimisi işe gitmek, kimisi ise çocuğunu okula götürmek için yola koyulan sürücüler, Haspolat’tan Hamitköy Çemberi’ne doğru uzanan araç kuyruğunda uzun süre beklemek zorunda kaldı

Başkent Lefkoşa’da her gün olduğu gibi, dün sabah saatlerinde de yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle sürücüler, isyan bayrağını çekti.

Haspolat’tan Hamitköy çemberine doğru yaklaşık 2 kilometrelik araç kuyruğu oluşurken, sabrı taşan bazı araç sürücüleri emniyet şeridi veya banketi de kullanarak üçüncü bir şerit oluşturdu.

Kimisi işe gitmek, kimisi ise çocuğunu okula götürmek için yola koyulan sürücüler, gidecekleri yere bir türlü gidemedikleri için adeta çıldırdı. Sürücüler, dakikalarca trafikte beklemek zorunda kaldı.

“Çek kardeşim çek”

İşlerine yetişmek için adeta zamanla yarışan sürücüler, görüntü almak için bölgede bulunan muhabire; “Çek kardeşim çek. Herkes görsün bu rezilliği. İşe yetişmek için saatler önce yola çıkıyoruz ancak fayda etmiyor. Yetkililer, başkentin bu trafiğine ne zaman çözüm bulacak?” ifadelerini kullandı.

Yaşananlara isyan eden sürücüler; ayrıca asfaltların harap, yolların can güvenliğinden yoksun olduğuna dikkat çekerek, “Bu eziyet ne zaman bitecek?” diye sordu.

973f4-yogun-208507-yogun-3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM