5 Metre Yükseklikten Düştü Durumu Kritik

5 Metre Yükseklikten Düştü Durumu Kritik

Su şişesini yakalamaya çalışırken 5 metre yükseklikten beton zemine düşen 27 yaşındaki işçi Gökhan Kuşkaya, yoğun bakıma alındı. İskele’ye bağlı bahçelerde dün sabah saaatlerinde 27 yaşındaki Gökhan Kuşkaya arkadaşları tarafından kendisine atılan su şişesini yakalamaya çalışırken 5 metre yükseklikten beton zemine düşerek ağır yaralandı. Polis basın subaylığından alınan bilgiye göre iş kazası dün saat 10:45’te […]

Su şişesini yakalamaya çalışırken 5 metre yükseklikten beton zemine düşen 27 yaşındaki işçi Gökhan Kuşkaya, yoğun bakıma alındı.


İskele’ye bağlı bahçelerde dün sabah saaatlerinde 27 yaşındaki Gökhan Kuşkaya arkadaşları tarafından kendisine atılan su şişesini yakalamaya çalışırken 5 metre yükseklikten beton zemine düşerek ağır yaralandı.

Polis basın subaylığından alınan bilgiye göre iş kazası dün saat 10:45’te İskele-Bahçeler’de bulunan Ceasar Resort sitesi içerisinde inşaat halinde olan Rufuş Apartmanı’nnda meydana geldi.

Yük asansörü içerisinde bulunan 27 yaşındaki Gökhan Kuşkaya aşağıda bulunan Tayfun Bulut’un kendisine içmesi için yukarıya fırlatığı ve içerisinde su bulunan bir buçuk litrelik şişeyi tutmaya çalıştığı esnada yük asansörünün dış kapı emniyet mandalına ali ile çarpması sonucu açılan kapıdan beton  zemine kafa üstü düşerek ağır yaralandı.

Arkadaşları hastaneye götürdü…

Olayın gerçekleşmesinin ardından iş arkadaşları tarafından apar topar özel bir araca konularak Gazimağusa Devlet Hastanesine götürülen Gökhan Kuşkaya burada kendisine yapılan tedavi tetkiklerin ardından ambulans ile Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne sevk edilerek yoğun bakınm ünitesinde tedavi altına alındı.

Kuşkaya’nın durmunun ciddi olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu da bildirildi.

Kayseri’den ülkemize ekmek parası için geldi…

bilgilere göre su tesisatçısı olan ülkemizde çalışma izni ile bulunan ve aslen Kahramanmaraşlı olan Gökhan Kuşkaya ailesi ile beraber ikamet ettiği Kayseri’den kısa bir süre önce çalışmak için ülkemize gelmişti.

Ekmek parası için delgiği Kuzey Kıbrıs’ta talihsiz kaza ile yüzleşerek yaşam mücadelesi veren Kuşkaya için başta ailesi olmak üzere tüm iş arkadaşları dua ediyor.

Polisin olay ile ilgili soruşturması devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı