Balkon Fareleri İçin Parmak İzi Sonucu Bekleniyor

Balkon Fareleri İçin Parmak İzi Sonucu Bekleniyor

Balkondan atlayıp pencereden girdikleri komşu daireden laptop çaldıkları ileri sürülen Utku Özdemir, Zeynep Hazal Şenel ve Omar Mohammed Ataya El Shaeir aleyhine 3’er gün ek tutukluluk emri temin edildi. Kamera kayıtlarının incelenmesi ve beklenen parmak izi sonuçlarının temini için süre alınan mahkemede verilen emir sonrası, zanlı Zeynep Hazal Şenel, gözyaşlarına hakim olamadı ve hıçkıra hıçkıra […]

Balkondan atlayıp pencereden girdikleri komşu daireden laptop çaldıkları ileri sürülen Utku Özdemir, Zeynep Hazal Şenel ve Omar Mohammed Ataya El Shaeir aleyhine 3’er gün ek tutukluluk emri temin edildi. Kamera kayıtlarının incelenmesi ve beklenen parmak izi sonuçlarının temini için süre alınan mahkemede verilen emir sonrası, zanlı Zeynep Hazal Şenel, gözyaşlarına hakim olamadı ve hıçkıra hıçkıra ağlayarak polis gözetiminde müdürlükteki hücrelere götürüldü…

Gazimağusa’da balkonundan atlayıp pencereden girdikleri komşu daire içerisinde muhafaza edilen bin 500 TL değerindeki iki diz üstü bilgisayarı sirkat ettiği düşünülen Utku Özdemir, Zeynep Hazal Şenel ve Omar Mohammed Ataya El Shaeir, dün ek tutukluluk talebiyle mahkemeye çıkarıldı ve aleyhlerine mahkemeden 3’er gün daha tutukluluk emri aldı. Tanık polis apartmandaki kamera kayıtlarını inceleyeceğini ve laptopu parmak izi incelemesi için ilgili laboratuara gönderdiğini söyledi.

Verilen emir sonrası kadın zanlı Zeynep Hazal Şenel, gözyaşlarına hakim olamadı ve hıçkıra hıçkıra ağlayarak polis gözetiminde müdürlükteki hücrelere götürüldü.

Süreye ihtiyaç var

Dünkü ek tutukluluk duruşmasında, İddia Makamı Başsavcılık adına davayı yürüten Savcı Yardımcısı Hasan Boşnak, meseleyle ilgili gelişmeleri aktarması için Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube Amirliği’nde görev yapan polis memuru Mehmet Keleş’i tanık kürsüsüne çağırdı.

Tanık polis Mehmet Keleş, 7 Ekim 2016’da, Ekener 1 Apartmanı Daire 7’den sirkat edilen laptoplarla ilgili yaptığı soruşturmasını mahkemeye aktardı ve şüphe üzerine zanlıların evinde yaptığı aramada sirkat edilen laptopları pilsiz vaziyette bulup emare aldığını anlattı.

Tanık polis konu apartmandaki kamera kayıtlarını inceleyeceğini belirttikten sonra, laptopu da parmak izi incelemesi için ilgili laboratuara gönderdiğini söyledi ve mahkemeden tahkikatını tamamlamak için süre talep etti.

Mahkeme Yargıcı Hazal Hacımulla, tüm çabalara rağmen tahkikatın tamamlanmadığına bulgu yaptı ve zanlıların 3’er gün daha poliste tutuklu kalmalarına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı