BİR MİLYON EURO TEKLİF ETTİLER

BİR MİLYON EURO TEKLİF ETTİLER

Milyarlık Sofia genetik anneye verildi Rusya’nın ünlü milyarderleri Olga Mirimskaya ile bankacı Nikolay Simirnov’un KKTC’de yaşanan tüp bebek Sofia kavgası, babanın Kıbrıs raundunu kazanmasıyla sonuçlandı. Rusya’nın ünlü milyarderleri Olga Mirimskaya ile bankacı Nikolay Simirnov’un KKTC’de yaşanan tüp bebek Sofia kavgası, babanın Kıbrıs raundunu kazanmasıyla sonuçlandı. Olga Mirimskaya’nın ‘Ukrayna pasaportları sahte’ suçlamasının da boşa çıkması üzerine KKTC’ye yasadışı […]

Milyarlık Sofia genetik anneye verildi

Rusya’nın ünlü milyarderleri Olga Mirimskaya ile bankacı Nikolay Simirnov’un KKTC’de yaşanan tüp bebek Sofia kavgası, babanın Kıbrıs raundunu kazanmasıyla sonuçlandı.

Rusya’nın ünlü milyarderleri Olga Mirimskaya ile bankacı Nikolay Simirnov’un KKTC’de yaşanan tüp bebek Sofia kavgası, babanın Kıbrıs raundunu kazanmasıyla sonuçlandı.

Olga Mirimskaya’nın ‘Ukrayna pasaportları sahte’ suçlamasının da boşa çıkması üzerine KKTC’ye yasadışı girmesi nedeniyle yargılanan taşıyıcı anne Svetlana Bezpiatalia, milyarderlerin varisi bebek Sofia’yla Ukrayna’ya sınırdışı edildi.

Svetlana, Ercan’da bekleyen Baba Nikolay’ın özel uçağı yerine uçakla İstanbul üzerinden Ukrayna’ya gönderildi.

BEBEK 18 AYDIR FİRARDA

Milyar dolarlık tüp bebek kavgası, 50 yaşındaki Rusya’da süpermarketler zinciri sahibi Olga Mirimskaya’nın genç bankacı eşi Nikolay Simirnov ile tüp bebek yapma kararıyla başladı. Taşıyıcı anne olarak seçilen Ukrayna ve Rus vatandaşı Svetlana Bespiatalia daha hamileyken çift boşandı ve ikili bebek peşine düştü.

Svetlana, Moskova’da doğurduğu ve kendi üzerine kaydettiği 18 aylık Sofia ile önce Kıbrıs Rum yönetimi ardından mayın tarlalarının olduğu sınırı Kaçak geçerek KKTC’ye kaçtı.

Gazimağusa yakınlarında Güvercinlik kavşağında 4 Rum kılavuzla yakalanan Svetlana ve Sofia, askeri mahkemede yargılandı ve 7 bin lira para cezasına çarptırılarak serbest bırakıldı. Ancak KKTC İçişleri Bakanlığı ülkede yasadışı bulunduğu gerekçesiyle sınırdışı kararı aldı.

BİR MİLYON EURO TEKLİF ETTİLER

Tüp bebek Sofia ve taşıyıcı annesinin peşini bırakmayan Olga Mirimskaya, Lefkoşa’ya gönderdiği oğlu Arkadi Goluboviç aracılığıyla, ‘Ukrayna Pasaportları sahte’ ihbarında bulunarak yeniden tutuklanmalarını sağladı.

Hatta taşıyıcı anne Svetlana’ya bebeği vermesi için bir milyon Euro teklif etti. Polisin Ukrayna Büyükelçiliği ile yaptığı araştıra sonucunda pasaportların sahte olmadığı ortaya çıktı.

SAHTE İHBARCI RUS KAÇTI

Tüm bu gelişmeler yaşanıyorken baba Nikolay Simirnov’un özel uçağı Ercan’da bekliyordu. Taşıyıcı anne Svetlana ve baba Nikolay’ın KKTC’deki avukatı Ünver Bedevi, sahte pasaport ihbarı yapan Arkadi Goluboviç hakkında yalan ihbarda bulunmaktan dolayı suç duyurusunda bulunduğunu belirterek, “İhbarcı yurt dışına kaçarak kurtuldu” dedi.

Sınırdışı işlemleri tamamlanan taşıyıcı anne Svetlana ve bebek Sofia, Ercan’da bekleyen baba Nikolay’ın uçağına binerek Ada’dan ayrıldı. Böylece tüp bebek Sofia kavgasının KKTC ayağını baba Nikolay kazanmış oldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı