Dikkat Dereboyuna Garfield Geldi..!

Dikkat Dereboyuna Garfield Geldi..!

Açılışı ile ülkemizde büyük bir ses getiren yeni mekan ”Garfield Pub” kısa zamanda adından şimdiden söz ettirmeye başladı. Farklı eğlence anlayışı ile kapılarını aralayan Garfield Pub sahipleri Kağan Kaya ve Kaner Beyoğlu  kaliteli ortam ve kaliteli eğlence anlayışını yaratmak istediklerini ve klas bir mekan olarak her zaman eğlence severlerin doğru adresi olmayı temel prensib edindiklerini […]

Açılışı ile ülkemizde büyük bir ses getiren yeni mekan ”Garfield Pub” kısa zamanda adından şimdiden söz ettirmeye başladı. Farklı eğlence anlayışı ile kapılarını aralayan Garfield Pub sahipleri Kağan Kaya ve Kaner Beyoğlu  kaliteli ortam ve kaliteli eğlence anlayışını yaratmak istediklerini ve klas bir mekan olarak her zaman eğlence severlerin doğru adresi olmayı temel prensib edindiklerini dile getirdiler.

Gece geç saate kadar eğlendiler

Bol bol muhabbet edip eğlenen konuklar, Dj Volkan’ın kabininden yükselen setlerle gönüllerince dans edip keyifli bir hafta sonu geçirdi. Müziğin ritmine kapılan eğlence severler gece geç saatlere kadar gönüllerince eğlenmenin tadını çıkardı.

8b65d268-5e46-45d4-b23c-05a53c1ce1dcgarfield-4garfield-1

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM