İnci Pars; “Kariyerimin en önemli tecrübesi”

İnci Pars; “Kariyerimin en önemli tecrübesi”

İnci Pars’ın rol aldığı “Görümce” filmi aralık ayında vizyona girecek. Ülkemizi yıllardır Türkiye’de başarılı bir şekilde temsil eden oyuncu İnci Pars, BKM Film’in yapımını üstlendiği “Görümce” dizisinde yeniden ekranlara dönüyor. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı filmin senaryosunu Gupse Özay yazdı. Gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi ele alan komedi yapımı filmde oyuncu olarak Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve […]

İnci Pars’ın rol aldığı “Görümce” filmi aralık ayında vizyona girecek.

Ülkemizi yıllardır Türkiye’de başarılı bir şekilde temsil eden oyuncu İnci Pars, BKM Film’in yapımını üstlendiği “Görümce” dizisinde yeniden ekranlara dönüyor. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı filmin senaryosunu Gupse Özay yazdı.

Gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi ele alan komedi yapımı filmde oyuncu olarak Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece, Özlem Tokarslan, İnci Pars, Özlem Öçalmaz, Dilşah Demir, Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Gürkan Akhanlı, Alp Tuğhan, Anıl Tetik ve Fatih Özkan gibi tanıdık simalar rol alıyor.

Pars: Gülme krizlerine girdik

Filmde kendi adı ile yer alan İnci Pars, kariyerinin en önemli tecrübelerinden birisini bu filmle birlikte yaşayacağını söyledi.

Muhteşem bir ekiple çalıştığını, filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü ile çalışmanın kendisi için çok büyük bir şans olduğunu ifade eden İnci Pars, heyecanlı olduğunu da kaydetti.

Filmi çekerken çok keyif aldıklarını ve gülme krizlerine girdiklerini ifade eden Pars, “Eminim izleyici de beğenecektir” dedi.

Çekimleri tamamlanan film, aralık ayı içerisinde vizyona girecek.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM