Kaderin Böylesi Trafikten Yakalandılar ama Hırsızlıktan Tutuklandılar

Kaderin Böylesi Trafikten Yakalandılar ama Hırsızlıktan Tutuklandılar

ülke tecavüz suçundan karakola götürülen Tarık Girgin’in, çaldığı silahları Necdet Sözeri’ye verdiği ortaya çıktı. Gazimağusa’da önceki gün mülke tecavüz suçlaması ile karakola götürülen Tarık Girgin’in Yeniboğaziçi’nde bir evden 1 adet hava tüfeği ile 1 adet hava tabancısı çaldığı ortaya çıktı. Tarık Girgin’in konu silahları verdiği söylediği Necdet Sözeri de tespit edilerek tutuklandı. Zanlılar dün tutukluluk […]

ülke tecavüz suçundan karakola götürülen Tarık Girgin’in, çaldığı silahları Necdet Sözeri’ye verdiği ortaya çıktı.

Gazimağusa’da önceki gün mülke tecavüz suçlaması ile karakola götürülen Tarık Girgin’in Yeniboğaziçi’nde bir evden 1 adet hava tüfeği ile 1 adet hava tabancısı çaldığı ortaya çıktı.

Tarık Girgin’in konu silahları verdiği söylediği Necdet Sözeri de tespit edilerek tutuklandı.

Zanlılar dün tutukluluk talebi ile mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemeye meseleyi aktaran adli şubede görevli polis memuru Gökhan Yıldırım zanlı 1 Tarık Girgin’in 2016 yılı Ağustos ayı içeriinde işlemiş oldıuğu mülke tecavüz suçu ile ilgili Gazimağusa polis müdürlüğünde bulunduğu esnada 4 ile 5 Kasım 2016 tarihleri arasında Yeniboğaziçi’nde meydana gelen ev açma ve sirkat meselesinde sirkat edilen, hava tüfeği ile hava tabancasının tasarrufunda olduğu bilgisini aldıklarını ve zanlının evinde arama gerçekleştirdiklerini söyledi.

Votkayı da emare olarak aldılar…

Zanlının evinde yapılan arama sonucunda balkon ve merdiven ayakları altında 15 adet hava tüfeği mermisi ele geçirdiklerini anlatan Yıldırı, yine aynı aramalar sonucunda evde bulunan bir adet votkanın, zanlının cüzdanında bulunan 150 sterlin nakit paranın ve 598 TL’lik alışveriş fişinin emare olarak alındığını söyledi.

Yıldırım, zanlının kendilerine aramakta olan hava tüfeği ile hava tabancasını ismni bilmediği birinden aldığını zanlı 2 Necdet Sözeri’ye verdiğini söyledi.

Bunun üzerine zanlı 2 Necdet Sözeri’nin arama gerçekleştirdiklerini ancak kanunsuz herhangi birşey bulmadıklarını anlatan Yıldırım Sözeri’nin tespit edilmesinin ardından silahların kız kardeşine ait olan ancak şuanda boş durumda olan eve götürdüğünü söyleyerek silahları kendilerine tesli ettiğini aktardı.

2 kişi aranıyor…

Mesele ile ilgili aranmakta olduğunu ve mesele ile ilgili 2 kişiyi aradıklarını belirten Yıldırım, soruşturma maksatlı zanlıların 3 gün süre ile poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurundaki şahadeti değerlediren yrgıç Hazal Hacımulla soruşturmanın salimen yürütülmesine olanak sağlamak amacı ile zanlıların 3’er gün süre ile poliste tutuklu kalmasına izin ve emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı