Lekoşa’daki Skandal Olay 16 Yaşındaki Kızın Doğum İçin Hastaneye Gitmesiyle Ortaya Çıktı

Lekoşa’daki Skandal Olay 16 Yaşındaki Kızın Doğum İçin Hastaneye Gitmesiyle Ortaya Çıktı

Gerçek 16 yaşındaki kızın doğum için hastaneye gitmesiyle ortaya çıktı! 16 yaşında hamile kalan imam nikahlı genç kız, doğum için hastaneye kaldırıldı. Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne dün akşam doğum için getirilen bir hastanın yaşının ufak olması, bir yıldır süren gayrı yasal bir ilişkiyi ortaya çıkardı. 16 yaşındaki genç kız, 22 yaşındaki sevgilisi A.Y’den hamile […]

Gerçek 16 yaşındaki kızın doğum için hastaneye gitmesiyle ortaya çıktı!

16 yaşında hamile kalan imam nikahlı genç kız, doğum için hastaneye kaldırıldı.

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne dün akşam doğum için getirilen bir hastanın yaşının ufak olması, bir yıldır süren gayrı yasal bir ilişkiyi ortaya çıkardı.

16 yaşındaki genç kız, 22 yaşındaki sevgilisi A.Y’den hamile kaldı ve dün akşam doğum yapmak için Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’ne kaldırıldı. Diyalog muhabirinin elde ettiği bilgilere göre, geçtiğimiz yıl 15 yaşındaki olan genç kız, kendisinden 6 yaş büyük sevgilisi A.Y ile cinsel ilişkiye girdi. İlişkinin ardından genç kızın hamile kaldığını öğrenen ailesi ise, A.Y ile kızları arasında imam nikahı kıydırdı. Genç kız ile 22 yaşındaki A.Y’nin aileleri tarafından evlendirilecekleri kaydedildi. Genç kızın doğum yapmak için hastaneye kaldırılmasının ardından polisin 22 yaşındaki A.Y’yi tutukladığı ve bugün mahkemeye çıkarılacağı belirtildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM