Market Faresi 3 Kafadar

Market Faresi 3 Kafadar

Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir marketi açarak farklı markalarda sigara sirkat eden 3 zanlı yakalandı… Mahkemeye çıkarılan zanlılar için 3 gün tutukluluk verildi Lefkoşa’da faaliyet gösteren Gülsev Market isimli işyerinin kapısını hasara uğratarak içeri giren, ardından da farklı markalardaki toplam değeri 680 TL olan 58 paket sigarayı çaldıkları tespit edilen 3 kişi, şikayet üzerine başlatılan soruşturma […]

Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir marketi açarak farklı markalarda sigara sirkat eden 3 zanlı yakalandı… Mahkemeye çıkarılan zanlılar için 3 gün tutukluluk verildi

Lefkoşa’da faaliyet gösteren Gülsev Market isimli işyerinin kapısını hasara uğratarak içeri giren, ardından da farklı markalardaki toplam değeri 680 TL olan 58 paket sigarayı çaldıkları tespit edilen 3 kişi, şikayet üzerine başlatılan soruşturma sonrası gözaltına alındı. İbrahim Hakan Gök, Murat İlyas ve Mehmet Dikmen isimli zanlılar dün çıkarıldıkları mahkemede haklarında 3 gün tutukluluk emri alındı.

Kıdemli Yargıç Tacan Reynar huzurunda görüşülen davada Lefkoşa Polis Genel Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Aykut Özkan, yeminli şahadet verdi ve olguları aktardı.

Özkan, zanlıların 2 Ekim 2016 tarihinde Lefkoşa’da faaliyet gösteren Gülsev Market isimli işyerinin kapısını hasara uğratarak, toplam değeri 680 TL olan muhtelif markalardaki toplam 58 paket sigarayı sirkat ettiklerini söyledi. Her 3 zanlının da önceki gün geç saatlerde tespit edildiğini ifade eden Özkan, olayla ilgili tahkikatın sürdüğünü dile getirdi.

Özkan, zanlılardan İbrahim Hakan Gök ve Murat İlyas’ın gönüllü ifade verdiğini belirtti ve teyit ve tekzibinin yapılmasının gerektiğini söyledi. Zanlıların serbest kalması halinde tahkikata etki edeceğine işaret eden Özkan, soruşturma amaçlı 3 günlük tutukluluk talebinde bulundu.

Sunulan şahadet ışığında meselenin ciddiyetine dikkat çeken Kıdemli Yargıç Tacan Reynar, tahkikatın selameti için zanlıların 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı