O Zaman Bu Telefon Kimin

O Zaman Bu Telefon Kimin

Hamitköyde birlikte kaldığı ve telefon işi yaptığı arkdaşına ait 8 adet telefonu çaldığı gerekcesi ile tutuklanan zanlı Ümit Şahin dün tutukluluk süresi talebi ile Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı. Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru Yücel Kuşçuoğlu olayla ilgili bulguları aktardı. Kuşçuoğlu huzurda bulunan zanlı Ümit Şahin’in 2016 Şubat ayı içerisinde Hamitköy Lefkoşa’da birlikte […]

Hamitköyde birlikte kaldığı ve telefon işi yaptığı arkdaşına ait 8 adet telefonu çaldığı gerekcesi ile tutuklanan zanlı Ümit Şahin dün tutukluluk süresi talebi ile Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru Yücel Kuşçuoğlu olayla ilgili bulguları aktardı. Kuşçuoğlu huzurda bulunan zanlı Ümit Şahin’in 2016 Şubat ayı içerisinde Hamitköy Lefkoşa’da birlikte kaldığı arkadaşı Deniz Seçkin’e tamir için bırakılan 16500 TL değerinde 8 adet İphone marka cep telefonunu çaldığı yönünde gelen şikayet üzerine tutuklandığını söyledi.

Polis mesele ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın yeni başladığını ve zanlının tahkikatın salimen yürütüle bilmesi için ilk etapda 1 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Polis şahadetinin ardından söz alan zanlı Şahin telefonları açlmadığını arkadaşı ile birlikte telefon işi yaptıklarını ve kendisine ait olan 4 adet telefonu aldığını söyledi.

Kıdemli Yargıç Tacan Reynar huzurunda verilen şahadeti değerlendirerek  zanlının soruşturma maksatlı 1 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
çalma olayı telefon

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM