Polis günde 2 defa ceza yazınca tek başına eylem yaptı

Polis günde 2 defa ceza yazınca tek başına eylem yaptı

Boğaztepe- İskele güzergahında toplu taşımacılık yapan Hasan Ali Kara, tek başına eylem yaptı: Boğaztepe- İskele güzergahında toplu taşımacılık yapan Hasan Ali Kara,  kendisine “T” izinleriyle ilgili haksızlık yapıldığını iddia ederek, tek başına eylem yaptı.   Boğaztepe sakini Hasan Ali Kara, “T” izninin olduğunu, bu izinleri veren kurulda haksızlığa uğradığını belirterek, polisin de günde iki defa […]

Boğaztepe- İskele güzergahında toplu taşımacılık yapan Hasan Ali Kara, tek başına eylem yaptı:

Boğaztepe- İskele güzergahında toplu taşımacılık yapan Hasan Ali Kara,  kendisine “T” izinleriyle ilgili haksızlık yapıldığını iddia ederek, tek başına eylem yaptı.

 

Boğaztepe sakini Hasan Ali Kara, “T” izninin olduğunu, bu izinleri veren kurulda haksızlığa uğradığını belirterek, polisin de günde iki defa ceza yazdığını kaydetti.

t-izni-1

Bazı vatandaşlar, Hasan Ali Kara’ya destek vermek için eylem yerinde toplandı.

Haksızlığa uğradığını iddia eden Hasan Ali Kara, Boğaztepe- İskele toplu taşımacılığı için 5 Eylül’de “T” iznini 8 “evet” “1” ret oya karşılık kazandığını ve kuruldan geçtiğini savunarak, ancak yetkili kişinin bunu imzalayıp vermediğini kaydetti.

Kara “T” izninin elinde olmadığını ancak komisyonun imzaladığı karar defterinde her şeyin tamam olduğunu iddia etti ve bu durumdan siyasi erki sorumlu tuttu.

Kamu taşımacılığı genel sekreteri Ahmet Cevizli de durumun tamamen siyasi olduğunu belirterek, Başbakanı ve Sayıştaylığı göreve çağırdı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ALİ eylem hasan i<ni kara t taksi

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM