Polis müfettişi ve itfaiye görevlisini darp ettiler!

Polis müfettişi ve itfaiye görevlisini darp ettiler!

Yasak bölgede avlanan bir grup genç, kendilerine uyarıda bulunan biri polis müfettiş muavini biri de itfaiye görevlisi iki kişiyi döverek ciddi şekilde yaraladı. Gazimağusa’da dün akşam ava yasak bölgede avlanan bir grup genç, kendilerine uyarıda bulunan biri müfettiş muavini, biri de itfaiye görevlisi iki kişiyi hastanelik edene kadar döverek, kayıplara karıştı. Yeniboğaziçi yakınlarında meydana gelen […]

Yasak bölgede avlanan bir grup genç, kendilerine uyarıda bulunan biri polis müfettiş muavini biri de itfaiye görevlisi iki kişiyi döverek ciddi şekilde yaraladı.

Gazimağusa’da dün akşam ava yasak bölgede avlanan bir grup genç, kendilerine uyarıda bulunan biri müfettiş muavini, biri de itfaiye görevlisi iki kişiyi hastanelik edene kadar döverek, kayıplara karıştı.

Yeniboğaziçi yakınlarında meydana gelen çirkin olayda, Çevik Birlikte görevli müfettiş muavini Ş.G. ve itfaiye memuru M.S. ciddi şekilde yaraladı.

Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak müşahede altına alınan yaralı polis ve itfaiyecinin, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Amelia Restoran yakınlarındaki ağıl civarında meydana gelen olayda; ormanlık arazide, yerleşim yerine yakın noktada avlanan kaçak avcıların, darp ettiği Ş.G.’nin omzunda çıkık olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili olarak soruşturma başlatan polis, görgü tanıklarından elde ettiği ifadelerden yola çıkarak, ilk etapta şüpheli gördüğü 8 kişiyi, sorguya aldı. Başlatılan soruşturma devam ediyor.

Bölgede kısa sürede duyulan olay, vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Vatandaşlar, suçluların kısa sürede yakalanıp adalete teslim edilmesini istedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı