Utanmaz Herif Kızı Yaşındaki Bayana Tecavüze Yeltendi

Utanmaz Herif Kızı Yaşındaki Bayana Tecavüze Yeltendi

Yalanı da beceremedi Evine götürmek için aracına aldığı genç kadına ‘ tecavüz girişiminde bulunmakla’ suçlanan İ.K. “Ağustos ayından bu yana yurt dışındaydım” dedi ama hesabı doğru çıkmadı Kuzey Kıbrıs’a eğitim için gelen 22 yaşındaki kız öğrenciyi evine götürmek bahanesi ile eylül ayında arabasına alarak tecavüz girişiminde bulunmakla suçlanan İ.K, yapılan şikayetin ardından polis tarafından dün […]

Yalanı da beceremedi

Evine götürmek için aracına aldığı genç kadına ‘ tecavüz girişiminde bulunmakla’ suçlanan İ.K. “Ağustos ayından bu yana yurt dışındaydım” dedi ama hesabı doğru çıkmadı

Kuzey Kıbrıs’a eğitim için gelen 22 yaşındaki kız öğrenciyi evine götürmek bahanesi ile eylül ayında arabasına alarak tecavüz girişiminde bulunmakla suçlanan İ.K, yapılan şikayetin ardından polis tarafından dün mahkemeye çıkarıldı. Lefkoşa-Haspolat bölgesinde Eylül ayı içerisinde meydana geldiği öne sürülen tecavüz girişimi ile ilgili İ.K isimli şahıs tutuklandı.

Duruşmada zanlı hakkındaki iddiaları aktaran polis, zanlı İ.K’nin Eylül ayı içerisinde evine götürmek için aracına aldığı 22 yaşındaki Ç.Ş. isimli kadına tecavüz etmeye teşebbüs ettiği yönünde önceki gün aleyhine şikâyette bulunulduğunu söyledi. Polis, olayın Haspolat – Taşkent anayolunun batı kısmındaki Girne- Çevre yolu içerisinde meydana geldiğini ve şikâyetin yeni olduğunu belirterek, zanlının 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Mahkemede söz hakkı alan zanlı İ.K, C.Ş.’nin yalan söylediğini ve Ağustos ayından bu yana yurt dışında olduğunu iddia etti. Zanlının bu iddiası üzerine mahkeme üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen C.Ş’nin giriş çıkış dökümlerini istedi. Mahkeme sunulan giriş çıkış dökümlerinde zanlının yalan söylediği ortaya çıkarken, olayın aydınlatılması ve soruşturmanın tamamlanması için mahkeme zanlı hakkında 3 gün tutukluluk emri verdi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı