• DOLAR
  $4.333,4500
 • EURO
  $0,9773
 • ALTIN
  $57.158,4900
 • BIST
  96,2759
EkoAvrasya’dan Aktuğ’a ziyaret

EkoAvrasya’dan Aktuğ’a ziyaret

Türkiye’nin etkin sivil toplum örgütlerinden Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren ve Başkan Yardımcısı Kemal Kurnaz Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ’a ziyarette bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret çerçevesinde yerel yönetimlerin mevcut durumu görüşülerek yapılabilecek iş birlikleri ve kurulabilecek diyaloglar konuşuldu. Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ, nazik ziyaretleri için Başkan Hikmet […]

Türkiye’nin etkin sivil toplum örgütlerinden Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren ve Başkan Yardımcısı Kemal Kurnaz Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ’a ziyarette bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret çerçevesinde yerel yönetimlerin mevcut durumu görüşülerek yapılabilecek iş birlikleri ve kurulabilecek diyaloglar konuşuldu.

Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ, nazik ziyaretleri için Başkan Hikmet Eren ve Başkan Yardımcısı Kemal Kurnaz’a teşekkür ederek üstlendikleri misyonun çok büyük ve Türk Dünyası adına çok önemli bir misyon olduğunu söyleyerek kendilerini tanımaktan duyduğu menuniyeti dile getirdi ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Türkiye ile ilişkilere vermiş oldukları önemi de dile getiren Aktuğ, Türkiye Cumhuriyeti kurumları, belediyeleri ve sivil toplum örgütleri ile sürekli temas halinde olduklarını dile getirdi.

EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren ise ziyarette yapmış olduğu konuşmada dernek olarak Kıbrıs’la ilişkilere çok onem verdiklerini ve sürekli çalışmalar yürüttüklerini dile getirdi. Toplumsal projelere vermiş oldukları önemin de altını çizen Eren, Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ’u tanımaktan ve Lapta Belediyesi ile proje geliştirmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı
4’lü koalisyon çatırdıyor

4’lü koalisyon çatırdıyor

22 Şubat 2019, 4’lü koalisyon çatırdıyor için yorumlar kapalı

Haushaltsauflösung Berlin