”Eşim Beni Boşar” e Çalmadan Önce Düşünseydin.!

”Eşim Beni Boşar” e Çalmadan Önce Düşünseydin.!

İş arkadaşının cep telefonunu çalarak 300 liraya satan Ahmet Bakır, cezaevine gitmemek için yargıca yalvardı… Gazimağusa’da çalışmış olduğu restoranda, iş arkadaşının Iphone marka cep telefonunu çaldıktan sonra Girne’ye götürerek 300 TL’ye satan ve hemen akabinde Girne Limanı’ndan ülkeyi terkeden Ahmet Bakır, olay unutuldu sanıp geri dönmeye kalkışınca Ercan Havalimanı’nda yakayı ele verdi. Polis tarafından gözaltına […]

İş arkadaşının cep telefonunu çalarak 300 liraya satan Ahmet Bakır, cezaevine gitmemek için yargıca yalvardı…

Gazimağusa’da çalışmış olduğu restoranda, iş arkadaşının Iphone marka cep telefonunu çaldıktan sonra Girne’ye götürerek 300 TL’ye satan ve hemen akabinde Girne Limanı’ndan ülkeyi terkeden Ahmet Bakır, olay unutuldu sanıp geri dönmeye kalkışınca Ercan Havalimanı’nda yakayı ele verdi.

Polis tarafından gözaltına alınan Bakır, dün mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mehkemeye meseleyi aktaran adli şubede görevli polis memuru Şükrü hafız zanlının 14 Şubat 2015 günü işyer olan Gazimağusa’da ”Aralık sonu ocak başı” isimli restoranda aynı yerde çalışan Keramettin Tuna’ya ait olan Iphone marka cep telefonunu şarja takılı sırada sirkat ettiğini söyledi.

Mağusa’da çaldı Girne’de sattı…

Zanlının aynı telefonu 16 Şubat 2016 tarihinde Girne’de faaliyet gösteren bir cep telefonu mağazasının sahibi Tuncay Sayılır’a satarak sahtekarlıkla 300 TL temin ettiğini anlatan Hafız zanlını aynı bilet alarak Girne LŞimanı’ndan bir yolcu gemisi ile ülkeyi terk ettiğini söyledi.

Zanlının 4 kasım 2016 tarihinde Ercan Havalima’nından KKTC’ye girmek istediği esnada tespit edilerek tutuklandığını belirten Hafız, zanlının suçunu kabul ettiğini ifade etti.

Zanlının KKTC’de turist statüsündre olduğunu anlatan Hafız, soruşturmanın tamamlandığını bildirerek zanlınınn yargılanmaktan kaçmasının kuvvetle ihtimal olduğunu savundu ve davaları görüşülünceye kadar 3 ayı geçmemek şartı ile Merkezi Cezaevine gönderilmesini talep etti.

Savcı Serhan Bundak bu süreyi 1 ay ile sınırlandırdı.

”Türkiye’ye geri yollayın”…

Yargıç Hazal Hacımulla’nın söz vermesi üzerine zanlı Ahmet Bakır; ” Cezaevine gidersem eşim beni boşar o zamanlar mecburdum yapmak zorunda kaldım beni Türkiye’ye geri yollayın” diyerek mahkemeden merhamet diledi.

1 ay sonra yargılanacak…

huzurundaki şahadeti zanlının beyanlarını  dinleyen Yargıç Hazal Hacımulla yargılanmaktan kaçmasının kuvvetle ihtimal olduğu yönünde bulgu yaptığı zanlının davaları görüşülünceye kadar 1 ay geçmemek şartı ile hükümsüz tutuklu olarak Merkezi Cezaevine gönderilmesine emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı