Hazmedemedi Kırdı, Döktü, Kesti

Hazmedemedi Kırdı, Döktü, Kesti

ÖFKESİNİ KIYAFETLERDEN ÇIKARD Boşanma aşamasında olduğu eşinin başka bir kadınla yaşamasını hazmedemeyen Ayça Fatma Kurt, eşinin evine girip hem ona ait hem de birlikte yaşadığı kadına ait tüm kıyafetleri ve ayakkabıları bıçakla keserek kullanılmaz hale getirdi. Eşine ait pasaport ve kimliği de çalan zanlı şikâyet üzerine gözaltına alındı. Hakkında başlatılan soruşturma tamamlanan zanlı dün de […]

ÖFKESİNİ KIYAFETLERDEN ÇIKARD

Boşanma aşamasında olduğu eşinin başka bir kadınla yaşamasını hazmedemeyen Ayça Fatma Kurt, eşinin evine girip hem ona ait hem de birlikte yaşadığı kadına ait tüm kıyafetleri ve ayakkabıları bıçakla keserek kullanılmaz hale getirdi. Eşine ait pasaport ve kimliği de çalan zanlı şikâyet üzerine gözaltına alındı. Hakkında başlatılan soruşturma tamamlanan zanlı dün de teminat talebi ile Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

KIRDI, DÖKTÜ, KESTİ

Duruşmada aktarılan iddialara göre zanlı Kurt, 28 Eylül saat 09.30 sıralarında ayrılma aşamasında olduğu Hüseyin Kurt’un Girne’de Bedrettin Demirel Caddesi Şemsi Kazım Pasajı’da bulunan dairesine kapıyı kırarak girdi. Eve giren zanlı, eşi Hüseyin Kurt’a ait 470 TL değerinde dört ayakkabıyı, 7 bin 390 TL değerindeki kıyafetleri, Kurt’un birlikte yaşadığı L.P isimli kadına ait 587 TL değerindeki kıyafetleri, 380 TL değerindeki 3 adet ayakkabıyı bıçakla kesti. Zanlı daha sonra kilitli durumdaki yatak odasının kapısını hasara uğratıp açtıktan sonra yatak odasında bulunan ütü ile saç kurutma makinesini de kırdı. Eşine ait TC pasaportu ile TC kimlik kartını da çalan zanlı oradan ayrıldı. Zanlı eşinin şikayeti üzerine gözaltına alındı. Hakkında soruşturma yapılan zanlı dün yargılanacağı davalardan teminata bağlanmak üzere mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme, zanlının haftada bir gün polise giderek imza atması ve yurt dışına çıkış yasağı şartları ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı