Kreatinin düşürmek için Tetley’nın Yeşil Çay Faydaları

Kreatinin düşürmek için Tetley’nın Yeşil Çay Faydaları

Tetley Çayın Sağlığa Faydaları  Tetley Yeşil Çay, hiçbir katkı maddesi  içermeyen saf ve doğal yeşil çay  böbrek hastalığı olan hastalar için birçok sağlık yararları olduğunu tespit edilmiştir.  Tetley Yeşil Çay düşük, yüksek kreatinin, kan üre nitrojen ve ürik asit, kan şekeri seviyelerini ve sağlıklı bir böbrek fonksiyonlarının diğer göstergeler yardımcı olabilir.  Böbrek nakli olanlar için, […]

Tetley Çayın Sağlığa Faydaları 

Tetley Yeşil Çay, hiçbir katkı maddesi  içermeyen saf ve doğal yeşil çay  böbrek hastalığı olan hastalar için birçok sağlık yararları olduğunu tespit edilmiştir.

 Tetley Yeşil Çay düşük, yüksek kreatinin, kan üre nitrojen ve ürik asit, kan şekeri seviyelerini ve sağlıklı bir böbrek fonksiyonlarının diğer göstergeler yardımcı olabilir.

 Böbrek nakli olanlar için, Tetley’nın yeşil çay da hasar potansiyel böbrek organ reddi ve bastırıcı ilaçlar azaltmak için iyi bir günlük ekidir.

 Tetley Yeşil Çay doğrudan etkisi yüksek kreatinin azaltmak için, ancak altta yatan böbrek sorunları tedavi yardımcı olabilir kreatinin seviyelerini azaltmaya yardımcı olur, daha fazla böbrek hasarı azaltmak ve neyin en önemli olduğunu korumak ve böbrek fonksiyonlarını korumaya yardımcı olmak için.

Yeşil çay böbrek, mesane ve idrar yollarında taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olabilir. Bu hem kadınlar hem erkekler için çalışıyor. Böbrek taşı çok acı bir böbrek bir sorundur. Çoğu iyi huylu olmasına rağmen, böbrek fonksiyonu zarar ve kreatinin yüksek düzeyde neden olabilir. Dahası, böbrek taşı, bu nedenle yeşil çay tüketimi böbrek hastalığı olan hastalar için çok faydalıdır genellikle polikistik böbrek hastalığı, böbrek yetmezliği gibi pek çok diğer böbrek hastalıklarının komplikasyonları olduğunu.

 Yeşil çay kateşin polifenolleri, özellikle epigallokatekin böbrek kanseri riski kanser hücrelerini ve çok daha öldürmek yardımcı olabilir zengin galat içerir. Daha önemli olan, doğal ve sağlıklı bir vücut hücre ve dokuları zarar vermez.

 Yeşil çay, kan, tromboz ve pıhtı oluşumunu inhibe yardımcı olmak amacıyla kan kolesterol, kan şekeri ve kan basıncını düşürmek için iyi bir kalp krizi, felç ve diğer kalp ve kalp-damar komplikasyon riski çok daha düşüktür .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı