• DOLAR
  $4.331,9900
 • EURO
  $0,9755
 • ALTIN
  $57.087,3000
 • BIST
  96,3388
Sucuoğlu’ndan Lapta çıkarması

Sucuoğlu’ndan Lapta çıkarması

Ulusal Birlik Partisi’nin 30-31 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştireceği 22. olağan kurultayına sayılı günler kala aday ziyaretleri bölge örgütlerinde heyecan yaratmaya devam ediyor. Yapılan kamuoyu yoklamalarında açık ara önde görülen favori aday Dr. Faiz Sucuoğlu’nu Lapta’da büyük bir kalabalık karşıladı. Yapılan ziyarette konuşan Sucuoğlu, Lapta Halkına gönülden karşılamaları için teşekkür etti. Parti birlik ve beraberliğinin tekrar […]

Ulusal Birlik Partisi’nin 30-31 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştireceği 22. olağan kurultayına sayılı günler kala aday ziyaretleri bölge örgütlerinde heyecan yaratmaya devam ediyor.

Yapılan kamuoyu yoklamalarında açık ara önde görülen favori aday Dr. Faiz Sucuoğlu’nu Lapta’da büyük bir kalabalık karşıladı.

Yapılan ziyarette konuşan Sucuoğlu, Lapta Halkına gönülden karşılamaları için teşekkür etti. Parti birlik ve beraberliğinin tekrar sağlanmasının önemine de değinen Sucuoğlu, kadınların ve gençlerin siyasette daha aktif rol alması gerektiğini söyledi.

Siyasetin, içinden çıkılamaz bir hale geldiğinin altını çizen Sucuoğlu, Ulusal Birlik Partisi’ni ilk genel seçimde tek başına iktidara taşımak için tüm partilileri kucaklayarak ekibi ile birlikte canla başla çalışacağını dile getirdi.

İki yıla yakın bir zamandır yaşanan Covid 19 pandemisi dolayısı ile ülke ekonomisinin zor günlerden geçtiğini belirten Dr. Faiz Sucuoğlu, Anavatan Türkiye Cumhuriyeti’nin her zaman olduğu gibi bu süreçte de Kıbrıs Türklerini yalnız bırakmadığını yineleyerek verilen maddi manevi destekler için gönülden minnettar olduğunu söyledi.

Ulusal Birlik Partisi üyelerinin çok duyarlı ve vefalı olduğunu ifade eden Sucuoğlu, 31 Ekim gecesi üyenin büyük desteği ile genel başkanlığı kazanacağına inancının tam olduğunu belirtti.

Sucuoğlu devamla; “Ülke ekonomik yapısı altı ay ile bir yıl arasında düzeltilebilir. Bunun için gece gündüz demeden ve yeniden seçilme gailesi yaşamadan çalışacağız” dedi.

Kıbrıs konusunda gelinen aşamayı da değerlendiren Faiz Sucuoğlu, ” Sayın Cumhurbaşkanı ve ekibinin yürütmüş olduğu egemen eşitlik temelli politikanın sonuna kadar destekçisiyim, Kıbrıs Türkleri’nin daha fazla kaybedecek zamanı yoktur. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Birleşmiş Milletlerde yapmış olduğu konuşmada ifade ettiği “Birleşmiş Milletlerin eşit olarak kabul ettiği iki halktan birisinin lideri sizlere burada hitap edebilirken, diğer liderin bu platformda sesini duyuramaması adil değildir” sözleri tüm gerçeği dünyanın gözüne sokmuştur”, şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı
4’lü koalisyon çatırdıyor

4’lü koalisyon çatırdıyor

22 Şubat 2019, 4’lü koalisyon çatırdıyor için yorumlar kapalı

Haushaltsauflösung Berlin