Yollarda Ralli Yapıyorlar

Yollarda Ralli Yapıyorlar

Karaoğlanoğlu sakinleri, köy ortasından geçen caddede, gerekli önlemler alınmadığı için sürekli meydana gelen trafik kazalarından şikayetçi Karaoğlanoğlu sakinleri, yerleşim yerlerinin ortasından geçen ve gerekli önlem alınmadığı için sürekli trafik kazası meydana gelen Karaoğlanoğlu Caddesi’den şikayetçi. Yoldaki araçların süratli geçtiğini ve yıllardır bu sorunun dile getirildiğini söyleyen bölge sakinleri, önlem alınmaması durumunda eylem yapacaklarını söyledi. Yıllarca […]

Karaoğlanoğlu sakinleri, köy ortasından geçen caddede, gerekli önlemler alınmadığı için sürekli meydana gelen trafik kazalarından şikayetçi

Karaoğlanoğlu sakinleri, yerleşim yerlerinin ortasından geçen ve gerekli önlem alınmadığı için sürekli trafik kazası meydana gelen Karaoğlanoğlu Caddesi’den şikayetçi.

Yoldaki araçların süratli geçtiğini ve yıllardır bu sorunun dile getirildiğini söyleyen bölge sakinleri, önlem alınmaması durumunda eylem yapacaklarını söyledi.

Yıllarca bu anayolda süratten kaynaklanan trafik kazalarında birçok kişinin hayatını kaybettiğini, birçok kişinin de yaralandığına dikkat çeken Karaoğlanoğlu sakinleri, geçtiğimiz hafta sonu bölgede yine 3 farklı trafik kazası meydana geldiğini kaydetti.

Bölge sakinleri, bu kazalar sonucu bir kişinin durumunun ciddi olduğuna da dikkat çekti.

Karaoğlanoğlu sakinleri, söz konusu caddede araçların sürat yaptığını, hız tespit kamerasının da çok geride kaldığını anlatarak, sürati ve kazaları önleyecek acil tedbirler istedi.

Serkan özdoğdu

“Karaoğlanoğlu Caddesi’nde yıllardır meydana gelen trafik kazalarında birçok insanı kaybettik. Yetkililer sadece bir yere hız kamerası koydu ancak, bu hız kamerası, caddenin yoğun olduğu yerde bulunmadığı için fazla da yararlı olmadı. Özellikle gece bu yol yarış pistine dönüyor. Hemen her hafta sonu bu yolda trafik kazası oluyor. Cadde üzerindeki dükkânlar sürekli şekilde duvarlarını veya camlarını yenilemekten usandı. Bir önlem alınması için yetkililere yeniden çağrıda bulunuyoruz. Gerekirse eylem yapacağız”.

Hüseyin Bayraktar:

“Bir ayda 3’üncü kez dükkânımın önündeki duvar, araçların çarpmasıyla yıkıldı. Artık usandım. Bir önlem alınması gerek. Hız tespit kameralarının bu yol üzerinde artırılması gerek.  Yetkililer bir çare bulmalı önlem almalı. Yoksa bölge halkı olarak önlemi biz alacağız”.

Mehmet Bayraktar

“Karaoğlanoğlu Caddesi yıllardır bu sorunla boğuşuyor. Caddenin çok virajlı olması ve dükkânların yola yakın olması, can güvenliğini tehlikeye sokuyor. Geçtiğimiz akşam kaza yaparak dükkânın duvarını yıkan aracın parçaları hâlâ burada. Kısa bir süre önce başka bir araç dükkânın içine girdi. Gerekli önlemin alınmasını istiyoruz”.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu

23 Nisan 2021, Dünya ABD başkanlarının hikayesini okudu için yorumlar kapalı
Ekonomi de bugün

Ekonomi de bugün

4 Ağustos 2020, Ekonomi de bugün için yorumlar kapalı
Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler

24 Mart 2017, Teknoloji devi açıkladı! Ağa sızabilirler için yorumlar kapalı
Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

30 Ağustos 2021, Spor camiası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı için yorumlar kapalı
Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti

14 Kasım 2020, Spor Camiası Yasta; Cenker Kaya Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı